Skip to content

raymostgelrantpomrentbigverszeljtreachelec.co

mine, someone alphabetic алексия think, that..

Category: Soundtracks/theme Songs

Ibrahim Šemsi - Vaker Mancar Zurefa / Ačiljum Čororo (Vinyl)

8 thoughts on “ Ibrahim Šemsi - Vaker Mancar Zurefa / Ačiljum Čororo (Vinyl)

  1. Stresi dhe Keisi kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave këto ditë. Fillimisht reperi, i ftuar në ‘Ftesë në pesë’, u shpreh se ekziston mundësia që të rikthehen pasi janë thjesht në një pauzë dhe jo ndarje përfundimtare.
  2. Publicisti dhe shkrimtari Daut Demaku në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala që transmetohet në RTV Dukagjini, ka rrëfyer disa biseda që kishte pasur me ish-presidentin Ibrahim Rugova. Ai ka thënë se vetëm “shpirti i tij” ia di sa ka vuajtur duke u munduar të bind Ibrahim Rugovën që të mësohet me përsëritjen e gjërave e [ ].
  3. NGA SELIM IBRAIMI- INSTITUTI I STUDIMEVE TË SIGURISË DHE ZHVILLIMIT (ISSZH) Varfëria, korrupsioni, klientelizmi, nepotizmi dhe jostabiliteti politik / ndëretnik vazhdojnë të mbajnë peng të ardhmen e Ballkanit.
  4. Pas apelit të Presidentit Meta për dialog mes palëve në mënyrë që Shqipëria mos ngelet në vjeshtë për hapjen e negociatave ka ardhur edhe reagimi i Petrit Vasilit. Në një status në Facebook, duke ironizuar qeverinë se e ka mbyllur me sukses (imagjinar) integrimin në BE, Vasili thotë se "Presidenti po flet kot". Reagimi i Petrit Vasilit.
  5. Promosional album ini di televisi menampilkan lagu Bujangan yang proses shootingnya di Studio Soneta Record. Inilah album terakhir Rhoma Irama dan Soneta yang berisi sedikitnya.
  6. 4 1. Giriş 27 Şubat – 01 Mart tarihleri arasında Dupnisa Mağara Sistemi’ne bir araştırma gezisi düzenlenmiştir. Gezinin öncelikli amacı mağara sistemindeki yarasa türlerinin ve .
  7. Sali Berisha publikon një foto të rrallë me Ibrahim Rugovën | 28 Nentor Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, në vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së shtetit shqiptar, ka publikuar një fotografi të rrallë në rrjetin social “Facebook”.
  8. Faqaja “Kosharja Altari i Lirisë” ka publikuar një fotografi të rrallë të heroit Agim Ramadani, në vendin e quajtur Sulbicë, në vitin Bashkë me.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *